تاریخ : بیست و هشتم اردیبهشت 91 | ساعت 12 و 05 دقیقه و 26 ثانیه | نویسنده : توحید صمدی

28 اردیبهشت ماه سالگرد تاسیس بیمه رازی است .درست در اردیبهشت سال 82 بود كه شركت بیمه رازی بعنوان اولین شركت بیمه خصوصی پس از انقلاب شكوهمند اسلامی مجوز تاسیس گرفت و به ثبت رسید.
از آن زمان تا كنون در صنعت بیمه و در شركت بیمه رازی اتفاقات زیادی افتاده است.
بیمه رازی كه با 1میلیارد تومان پرتفوی Captive ( بیمه های متعلق به سهامداران ) در سال اول فعالیت خود را آغاز نمود.درسال1390به 124میلیارد تومان پرتفوی دست یافت . شركت در سال منتهی به اسفند 90 دارای27 شعبه و 736 نماینده است كه در سراسر ایران بزرگ گسترده شده اند .
ساختمان شعب بیمه رازی در شهرستانهای مشهد ، اهواز، اردبیل، شیراز و ... بصورت امانی و توسط اداره ساختمان شركت بصورت كاملا" زیبا در بهترین نقاط شهرهای فوق ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است .
علاوه بر آن در شهرستانهای كرمان، ارومیه ، زنجان نیز در حال حاضر ساختمانهای دفاتر مركزی در حال ساخت است ، برنامه سال 91 شركت ساخت دفاتر مركزی در شهرستانهای اصفهان ، ساری و سایر شهرهایی است كه شركت شعبه ملكی ندارد.شركت بیمه رازی در تمام زمینه های بیمه های زندگی و اموال فعالیت دارد و تا كنون حدود 6 میلیون بیمه نامه صادر نموده و به هموطنان ارائه نموده است.شركت در دو سال 89 و 90 بالغ بر 90 میلیارد تومان خسارت به هموطنان پرداخت نموده است..
بیمه رازی شعار" آرامش را با بیمه رازی تجربه كنید" را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.


طبقه بندی: اخبار،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic